Ogłoszenia/informacje

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za dekorację adwentową.

2. Rozpoczynamy Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. To czas czuwania i wzmożonej pracy duchowej. Za tydzień w niedzielę 5 grudnia rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Będą trwały do poniedziałku. W niedzielę porządek stały 7:30, 9:00 i 11:00 a w poniedziałek o 7:00 roraty, potem 10:00, 12:00 i 18:00. W poniedziałek będą spowiednicy więc proszę się nastawić tego dnia na spowiedź. Rekolekcjom przewodniczyć będzie ks. Mariusz Szulc v-ce dyrektor naszego diecezjalnego radia „ Nadzieja”.

3. W dni zwykłe od poniedziałku do soboty roraty o 7:00- zapraszam do udziału w nich.

4. Jak co roku są to nabycia świece adwentowe w cenie 15 zł. i opłatki na stół wigilijny.

5. Są też jeszcze do wzięcia zdrapki adwentowe- zachęcam.

6. Za tydzień ofiary do puszek na pomoc „Kościołowi na Wschodzie”

7. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła.

8. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. w te dni o 7:00 i o 16:00.

9. W sobotę 4 grudnia o 9:00 „Boży Obiad”