Ogłoszenia/informacje1. Dziękuję za wczorajsze sprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych i pierwszokomunijnych oraz bierzmowanych.

2. Dziś kończy się okres wielkanocny i zaczyna okres zwykły. Za tydzień Niedziela Trójcy Przenajświętszej. W naszej parafii w tę niedzielę o 11:00 będziemy przeżywać I Komunię św. 17 dzieci a o 16 Bierzmowanie 25 kandydatów.

3. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła tzw. drugi dzień Zielonych Świątek Msze św. o 7:30 i 18:00

4. Spowiedź bierzmowanych, dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i bliskich w piątek 2 czerwca od 17:00.

5. Po I komunii św. biały tydzień. Dzieci przychodzą na Mszę św. o 18:00, poniedziałek, wtorek i środa. W czwartek „Boże Ciało” więc przychodzą na Mszę św. o 11:00 i później procesję. W piątek również na 18:00.

6. Za tydzień w niedzielę 11 czerwca o godz. 11:00 Komunia św. rocznicowa. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w sobotę po nabożeństwie majowym.

7. W tym tygodniu też pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o 7:30 i 18:00.

8. Bardzo proszę o przygotowanie tradycyjne ołtarzyków i uporządkowanie terenu na procesję „Bożego Ciała”. Na porządkowanie i koszenie placu św. Jana Pawła II i trasy procesji zapraszam w najbliższą sobotę 3 czerwca na 10:00

9. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

10. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę przy poświęceniu pól. Dziękuję także za ofiary składane przy tej okazji na remont kościoła. Zebraliśmy 28 400. Ofiary złożyło117 rodzin, tj. 35%.

11. Jak widzicie trwa remont ściany frontowej. Niestety dostaliśmy dużo mniej dotacji niż się spodziewałem. A czekamy na rozstrzygnięcie jeszcze z jednego źródła. Mimo tego, że mamy trochę własnych oszczędności to i tak będzie nam brakować ok. 80 tysięcy. Prawdopodobnie będziemy musieli się zadłużyć. W każdym razie proszę to mieć na względzie w przyszłym roku, gdy chodzi o ofiary na remont.

12. Bardzo dziękuję także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych za ufundowanie telewizora do kościoła. Czekamy jeszcze na system multimedialny, który też zasponsorowała jedna rodzina z naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za te ofiary. Jestem bardzo wdzięczny za nie.