Ogłoszenia/informacje

1. Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji świątecznych sołtysom, radnym, młodzieży do bierzmowania i pozostałym osobom. Dziękuję też Panu Pawłowi za odśnieżenie parkingów przy kościele.

2. Tydzień temu zebraliśmy i przekazaliśmy na WSD w Łomży 1280 zł. Bóg zapłać.

3. Caritas naszej diecezji zwraca się z prośbą o odpisanie przy rozliczeniu z fiskusem 1,5% podatku na rzecz Caritas.

4. W środę święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła Msza św. jak w dzień powszedni o 7:30

5. Dziś po Mszy św. wolontariusze będą rozdawać ulotki z prośbą o odpisanie 1,5 % podatku na małą 10 miesięczną Lilianę Pogroszewską, która urodziła się z otwartą przepukliną oponowo- rdzeniową i wodogłowiem. Wymaga ona opieki medycznej i rehabilitacji po kilku operacjach. Zachęcam do pomocy i okazania serca z góry dziękując w imieniu rodziców maleństwa.