Ogłoszenia/informacje

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Szkwy.

2. Dziś Niedziela Papieska i zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny.

3. Za tydzień taca na misje.

4. Za tydzień też wolontariusze będą zbierać przed kościołem ofiary na operację małej, 18 miesięcznej Julki Kierznowskiej, która ma mieć operację serca w USA.

5. Dziś spotkanie w poszczególnych wioskach w sprawie wyboru członków duszpasterskiej rady parafialnej. W Płoszycach o 14:00, w Gąskach o 15:00, w Nasiadkach o 16:00, Szkwie o 17:30 i Dąbrówce o 18:30

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy na Caritas 490 zł.

7. Od dziś można też zamawiać wypominki. Zaczniemy je czytać od pierwszej niedzieli listopada.

8. 22 pażdziernika tj. piątek od 10:00 zapraszam na sprzątanie cmentarza mieszkańców Szkwy i Bienduszki

9. W czwartek 14 X Dzień Edukacji Narodowej. Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom oświaty. Bożego błogosławieństwa, zdrowia cierpliwości, docenienia i szacunku od uczniów, rodziców i władz oświatowych. Zapraszam tego dnia na różaniec w intencji nauczycieli i pracowników szkół.