Ogłoszenia/informacje

1. Przeżywany dziś nasz parafialny odpust ku czci "Matki Bożej Siewnej". Cieszymy się obecnością kapłanów i pielgrzymów przybyłych do domu Matki Bożej.

2. Dziękuję moim parafianom z przygotowanie tej uroczystości i podjęcie pielgrzymów, zwłaszcza mieszkańcom Gąsk, Bienduszki i Szkwy, ale także mieszkańcom pozostałych miejscowości za pomoc i pracę przy odpuście. Po wyjściu z kościoła można skorzystać z porady lekarza, zbadać cukier, ciśnienie i poziom kwasu moczowego. Zachęcam o dbanie o swój organizm

3. Dziękuję ks. prof. Przemysławowi Artemiukowi za przyjęcie zaproszenia, Słowo Boże i wspólną modlitwę. A także dziękuję Pani doktor Joannie Kukwie i Kolneńskiej Grupie Pierwszej Pomocy dzięki, którym mieliśmy możliwość weryfikacji stanu zdrowia i opiekę medyczną podczas uroczystości.

4. Bóg zapłać Panu organiście, służbie liturgicznej, asyście procesyjnej, nagłośnieniowcom, naszym strażakom dbającym o nasze bezpieczeństwo i wszystkim tym, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia dzisiejszej uroczystości. Mam jednocześnie prośbę by jutro pomóc posprzątać. Mam na myśli zwłaszcza zwiezienie ławek i poskładanie namiotu. Zapraszam jutro na wieczór na 18:00

5. Po zakończeniu liturgii można będzie posłuchać występów zespołu ludowego z Lelisa.

6. Tydzień temu zebraliśmy 600 zł. w geście solidarności i pomocy Afgańczykom. Bóg zapłać.

7. Za tydzień 19 września diecezjalne dożynki w Łomży. Wieniec i delegację przygotowują Płoszyce.

8. Za tydzień 19 września od godz. 13:00 festyn w Nasiadkach organizowany przez LZS i KGW. Przy okazji będzie można się zaszczepić przeciw COVID 19. Zapraszamy.

9. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. 7:30 i 8:00

10. W sobotę zaś św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na modlitwę szczególnie najmłodszych naszych parafian.

11. Dziś ofiary do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji

12. Za tydzień ofiary do puszek na Radio Nadzieja.

13. Przypominam, że za tydzień 3 niedziela miesiąca i na Msze św. o 11:00 zapraszam dzieci, nie tylko pierwszokomunijne.