Ogłoszenia/informacje

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

2. Przeżywany rekolekcje w naszej wspólnocie a przewodniczy im ks. Tomasz Grabowski dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Łomży. Bóg zapłać za słowo Boże i modlitwę. Jutrzejsze ofiary na tace będą podziękowaniem za posługę w naszej wspólnocie. A porządek jutrzejszych Mszy św. 7:00, 10:00, 12:00 i 18:00.

3. Dziś ofiary do puszek na Kościół na wschodzie.

4. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. o 7:00 i 16:00.

5. Są do nabycia jeszcze świece Caritas i opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki, jak co roku, pójdą na opłacenie ubezpieczenia kościoła i budynków parafialnych.

6. Chorych przed świętami odwiedzę 15 grudnia we czwartek od godz. 9:00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.

7. Sołectwo Dąbrówka i KGW Dąbrowianki zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na” Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną” Wymogi: format A4, dowolna technika, prace samodzielnie wykonane i podpisane składamy do 15 grudnia w sklepie spożywczym w Dąbrówce. Prace będą w 4 kategoriach do 6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat i dorośli 4 kategoria. Rozstrzygniecie 18 grudnia o 12:00 na placu przy świetlicy wiejskiej. Będą nagrody, wspólne śpiewanie kolęd i ciepły poczęstunek. Zapraszam serdecznie do udziału. Szczegóły w gablocie.

8. Plantacja choinek w Lipnikach zaprasza do nabywania choinek. Z kuponem cena wynosi 30 zł. Kupony z adresem są na stoliku pod chórem.