Ogłoszenia/informacje

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła a także tym, którzy pracowali ostatnio przy wywożeniu liści i gałęzi z terenu przy kościele i z terenu cmentarza. Bóg zapłać z serca. Bardzo się cieszę, że byli przedstawiciele kilku wiosek i było nas dość sporo. Jestem ogromnie wdzięczny tym, którzy troszczą się o naszą wspólnotę i świątynię. Jeszcze raz gorąco dziękuję.

2. Jeśli chodzi o cmentarz uczulam Was po raz kolejny, gdy chodzi o segregację śmieci. Proszę też nie składać już zielonych odpadków przy budyneczku gospodarczym tylko za kontenerami, gdyż budyneczek będzie wkrótce otynkowany i nie chcemy, aby został zdewastowany, ale wyglądał estetycznie i godnie. Proszę więc składać odpady zielone przy płocie za kontenerami segregując je najpierw i plastikowe części wieńców wrzucać do większych kontenerów a szkło to mniejszych zgodnie i ich oznakowaniem.

3. Tydzień temu zebraliśmy do puszek i przekazaliśmy na Caritas 482 zł. Bóg zapłać.

4. Proszę Was byście też zaplanowali udział w Misjach świętych. W najbliższych dniach dotrze lub już dotarł program misji. Przed rozpoczęciem Misji dotrze do wszystkich domów. Dziękuję także członkom rady parafialnej za pomoc w tej kwestii. Robimy to po to, żeby każdy wiedział, że są w naszej wspólnocie Misje i mógł sobie odpowiednio zaplanować czas.