Ogłoszenia/informacje

1. Dziękuje za sprzątanie kościoła parafianom z Bienduszki, którzy kończą swój dyżur. Następni przejmą posługę sprzątania mieszkańcy Gąsek. Dziękuję za zaangażowanie rodziców w I komunię św. i bierzmowanie. Serdeczne Bóg zapłać asyście procesyjnej z udział w uroczystości „Bożego Ciała”.

2. Trwa oktawa „Bożego Ciała”. W czwartek zakończenie oktawy i błogosławieństwo dzieci, ziół i kwiatów. Msza na zakończenie oktawy o 18:00, procesja wokół Kościoła a następnie błogosławieństwo najmłodszych naszych parafian.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Msze św. o 9:00, 11:00 i 18:00. Z racji uroczystości można jeść pokarmy mięsne.

4. Dziś ofiary do puszek na świątynię Opatrzności Bożej

5. W ostatnim czasie do wieczności odeszli śp. Zbigniew Kubeł i Czesława Gromek. Wieczny odpoczynek…..