Ogłoszenia/informacje

1. Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Płoszyce powoli kończą swój dyżur sprzątania kościoła. Po nich przejmie tę posługę Bienduszka.

2. Rozpoczynają się dni modlitw o urodzaje. Dziś modlimy się o błogosławieństwo w pracy na roli i nie tylko na roli o 11:00 dla mieszkańców Dąbrówki, a o 15:00 w Gąskach w świetlicy. Za tydzień w sobotę o 15:00 w Bienduszce a w niedzielę o 15:00 w Nasiadkach

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku zaczyna się nowenna do Ducha św. przed uroczystością Zesłania Ducha św. tzw. Zielonymi Świątkami. Powoli kończy się okres wielkanocny więc przypominam o obowiązku spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. To warunek byśmy mogli nazywać się katolikami, który wynika z przykazań kościelnych, aby przynajmniej raz w roku przystąpić do spowiedzi a w czasie wielkanocnym przyjąć komunię św.

4. Komunia św. rocznicowa w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 6 czerwca o godz. 9:00.

5. Za tydzień taca na WSD w Łomży.